Підвищення фахового рівня педагогів

Фізична культура в інклюзивному середовищі. Особливості викладання

08 жовтня 2021 року  Центром професійного розвитку педагогічних працівників спільно з КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» проведений вебінар «Фізична культура в інклюзивному середовищі». У ході роботи зосереджено увагу на актуальності вказаного питання. Директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Жилко Т.Б. розкрила п’ять  основних підходів до реалізації програм фізичної культури в інклюзивному середовищі, послідовні компоненти  етапів уроків. Консультант ЦПРПП Олішкевич Л.В. акцентувала увагу на  вимогах щодо організації техніки безпеки дітей з інвалідністю різної нозології. У ході заходу учасники обмінювалися досвідом роботи з даного питання. Загалом аналіз практичної діяльності фізичних прав підтверджує, що для дітей з обмеженими можливостями здоров`я заняття фізичною культурою є найбільш ефективним засобом фізичної, соціальної та психологічної адаптації.

08:37 11.10.2021

Цифрові інструменти та додатки для педагогів: поради фахівців ІТ-галузі

До 2024 року у МОН обіцяють забезпечити персональним комп’ютером кожного вчителя. Тож незабаром більше педагогів зможуть суттєво розширити свої професійні можливості і зробити уроки ще цікавішими. У цьому допоможуть IT-інструменти. Завантажити повну версію

11:32 08.10.2021

Створення тестів на Google-диску. Презентація

Вашій увазі пропонується презентація Гущиної Наталії Іванівни (доцента кафедри віііідкритих освітніх систем та інформаціійно-комунікаційних технологій УМО) про створення тестів на Google-диску

12:59 06.10.2021

Створення реєстраційної форми. Презентація

Вашій увазі пропонується презентація Гущиної Наталії Іванівни (доцента кафедри віііідкритих освітніх систем та інформаціійно-комунікаційних технологій УМО) про створення реєстраційної форми на Google-диску.

12:54 06.10.2021