A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління гуманітарної політики
Любешівської селищної ради

Любешівська дитячо-музична школа

   Звіт про роботу Любешівської дитячої музичної школи

                               за 2022 рік

 

 Любешівська дитяча музична школа є мистецькою школою, яка надає початкову мистецьку освіту і державні гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної і світової культури, а для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії в галузі культури та мистецтва. Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти презентував оновлену типову програму з музичного мистецтва початкової мистецької освіти елементарного та середнього (базового) підрівня загального мистецького спрямування. Відтепер наші учні спочатку здобувають знання на елементарному підрівні упродовж 4 років та середньому (базовому) підрівні – 5 років.

Кожна мистецька школа після реформування має право складати свою освітню програму на основі затвердженої Міністерством культури України.

Паралельно з цим  працювали і над покращенням матеріальної бази, закупили баян та підсилювальну апаратуру. Якщо виникають поточні питання по матеріальній базі, то звертаємося за допомогою до селищної ради, де нас завжди підтримують. Зараз ситуація непроста. Тож нині ми робимо все від нас залежне, аби викладачі передавали свої знання учням під час традиційних занять. Для цього в підвальному приміщенні школи було облаштовано укриття для дітей і викладачі.

 Освітній процес забезпечують 15 викладачів. Енергійні педагогічні працівники, які творчо мислять, люблять працювати з дітьми та закохані у світ мистецтва.

Станом на 05.09.2023 року кількість учнів – 146. Контингент учнів по класах сформований з урахуванням їх бажань так, що діти навчаються грі на таких музичних інструментах: фортепіано, баян, акордеон, гітара, бандура, скрипка, ударні інструменти (ксилофон, барабан), духові інструменти. Школа працює по класах в селах Седлище та Залізниця. В цьому навчальному році школу закінчили 9 випускників.

 

            Учні та учнівські творчі колективи постійні учасники мистецьких заходів та конкурсів, протягом 2022-2023 навчального року завдяки дистанційному формату проведення фестивалів та конкурсів, учні мали можливість активно продемонструвати свої таланти. Найактивнішими були учні відділу народних інструментів, які взяли участь у таких конкурсах: дипломанти обласних конкурсів виконавців на баяні та акордеоні, бандурі (Герасимчук Богдан, Неймарк Євген, Вавдійчик Даниїл, Корець Софія, Глинянчук Варвара, Лоза Злата, Крисько Діана, Хомич Ірина). Переможницею обласного конкурсу виконавців на скрипці стала Бишевич Софія.

 

     КОНЦЕРТНО-ПРОСВІТНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

  1. Відеоурок. Концерт бесіда до Міжнародного дня музики 30.09.2022.
  2. Шкільний конкурс «Співаємо разом» (до дня вчителя) 02.10.2022.
  3. Майстер-клас (онлайн-трансляція) «Театрально-терапевтична методика Келлі Хантер» (для покращення емоційного стану дітей та дорослих, які перебували в кризових ситуаціях, спричинених воєнними діями російської федерації)   06-15.10.2022.
  4. Брей-ринг «Від теорії до практики»  26.11.2022.
  5. Відеопривітання до Різдвяних свят.
  6. Онлайн-конкурс на краще виконання інструментального твору, пісні учнями музичної школи до Дня Святого Миколая 19.12.2022.
  7. День відкритих дверей класу фортепіано (викладач Неймарк Л.Ф.) 05.02.2023.
  8. Відеопривітання до свята мами 07.03.2023.
  9. Концерт учнів-першокласників 16.03.2023.

10.Концерт учнів класу бандури «Взяв би я бандуру» 18.04.2023.

11.Святкове вручення свідоцтв випускникам про початкову мистецьку освіту 30.05.2023.

12.Благодійний концерт «Українська жінка» 05.06.2023.

 

          Педагогічний колектив школи працював над підвищенням педагогічного та методичного рівня, раціональним використанням педагогічних годин, збереженням контингенту учнів школи та вдосконаленням освітнього процесу, вихованням артистичності у учнів, підвищенням рівня виконавської майстерності учнів та їх знань. З цією метою використовувалися загально-шкільні заходи, вивчалася робота над удосконаленням між предметних зв»язків школи. Велика увага приділялася підготовці учнів до конкурсів. В цілому педагогічний колектив працював з максимальною віддачею, домагався високих показників та спроможний виконувати будь-які завдання.

 

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень