Підвищення фахового рівня педагогів

Методичні рекомендації щодо впровадження професійного стандарту вчителя

Методичні рекомендації для працівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і педагогічних працівників закладів освіти щодо використання в роботі професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)

12:42 31.08.2021

Всеукраїнська школа онлайн

Всеукраїнська школа онлайн — це вебплатформа для дистанційного та змішаного навчання учнів та методичної підтримки вчителів. Метою Всеукраїнської школи онлайн є забезпечення здобувачів освіти рівним, вільним і безоплатним доступом до якісних освітніх матеріалів, а педагогічних працівників – можливістю отримувати допомогу в організації дистанційного навчання, створенні та роботі у віртуальних класах.

14:04 23.08.2021

Нові ролі педагога: учитель-коуч

Умови розвитку освіти у ХХІ столітті дуже відрізняються від вимог ХХ століття і обумовлюють нові вимоги до вчителя. А сьогодні, не перекреслюючи старе, ми визначаємо сутності вчителя нового покоління, вчителя наставника, помічника, друга та порадника на шляху до здобуття дитиною знань, адже викладання – це спільна творчість, яка вимагає постійного навчання як учня, так і вчителя.

12:02 01.07.2021