Краєзнавчі читання "Поетами оспівана земля"

Дата: 12.10.2021 12:00

Шкільна бібліотека як важливий структурний підрозділ закладу загальної середньої освіти покликана сприяти пробудженню та стимулюванню інтересу учнів до читання.

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який проводиться з 1 по 31 жовтня,  проходить під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». У рамках  засідання професійної спільноти шкільних бібліотекарів 13 жовтня  в режимі онлайн проведено краєзнавчі читання «Поетами оспівана земля». Організатори заходу -  психолог  Центру ПР ПП Надія Крат та керівник спільноти Віра Черевко.

Мета проведення краєзнавчих читань – удосконалення професійної компетентності шкільних бібліотекарів, сприяння збагаченню духовності особистості завдяки засвоєнню надбань культури рідного краю.

До проведення заходу долучилися учні та вчителі – автори поетичних творів, а також поет-земляк Олександр Клубук.   Трепетно, душевно лунали з вуст дітей та вчителів власні поезії, а також поетичні доробки земляків: Валентини Матвіїв, Фросини Смокович, Валентини Ланевич, Петра Ярмолюка, Миколи Савчука.

Підсумки краєзнавчих читань підвела керівник професійної спільноти шкільних бібліотекарів Віра Черевко. Психолог  Центру ПР ПП Надія Крат надала методичні поради  щодо основних напрямків роботи шкільної бібліотеки, надання послуг учасникам освітнього процесу в умовах дистанційного навчання.