Учнівські конкурси, олімпіади

16:33 06.02.2023

Вітаємо з перемогою учнів  Підкормільської гімназії!

Підведено підсумки обласної акції «Україна -це ми»!, який проводив комунальний заклад «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради»

14:16 03.02.2023

Новорічно-різдвяна виставка - 2022

З 09 грудня 2022 року у відділі освіти діє новорічно-різдвяна виставка, у якій бере участь 89 робіт, поданих учнями та вихованцями закладів загальної середньої та позашкільної освіти на конкурси «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

12:33 13.12.2022

Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

Підведено підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

12:15 12.12.2022