Учнівські конкурси, олімпіади

Про підсумки обласного конкурсу малюнків на військово-патріотичну тематику «За нашу свободу»

Підведено підсумки обласного конкурсу малюнків на військово-патріотичну тематику «За нашу свободу», який проводився в онлайн-форматі. Від закладів освіти Любешівської селищної ради було представлено 10  робіт з образотворчого мистецтва.

10:58 11.11.2022

Про підсумки обласного етапу заочного Всеукраїнського родинного конкурсу «Український коровай»

Підведено підсумки обласного етапу заочного  Всеукраїнського родинного конкурсу «Український коровай», у якому активну участь взяли учні закладів загальної середньої  освіти Любешівської селищної ради.

16:23 07.11.2022

Про підсумки проведення І етапу обласного конкурсу малюнків на військово-патріотичну тематику «За нашу свободу»

12 жовтня 2022 року у форматі онлайн проведено  І етап обласного конкурсу малюнків на військово-патріотичну тематику «За нашу свободу», приурочений до Дня захисників та захисниць України.

09:53 14.10.2022

Підсумки проведення І етапу обласного конкурсу української патріотичної, сучасної пісні "Срібні дзвіночки"

18 січня в дистанційному форматі відбувся І етап обласного конкурсу української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки». У конкурсі взяли участь 21 вокаліст закладів освіти Любешівської селищної ради.

09:10 20.01.2022

Підсумки проведення І етапу обласного конкурсу «Новорічна композиція»

09 грудня 2021 року відбувся перший етап обласної виставки-конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Новорічна композиція». На  виставку-конкурс  було подано 65 виробів із Будинку дитячої та юнацької творчості та закладів освіти Любешівської селищної ради.

08:38 23.12.2021