Підсумки проведення І етапу обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір» (дистанційно) у 2021-2022 н.р.

Дата: 23.12.2021 08:46

10 грудня 2021 року проведено  І етап обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір».

Учні  закладів загальної середньої освіти та вихованці БДЮТ представили на конкурс 28 робіт. Під час оцінювання робіт зверталася особлива увага на відповідність форм та змісту атрибуту місцевим традиціям, цікаве творче вирішення, художній і технічний рівень виконання.

Активними учасниками конкурсу стали вихованці БДЮТ та здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти «В’язівненська гімназія», «Залаззівський ліцей», «Великокурінський ліцей», «Любешівськоволянська гімназія».

Слід відзначити, що вирізнялись своєю оригінальністю роботи вихованців БДЮТ та здобувачів освіти ОЗЗСО «Любешівський ліцей», ЗЗСО «Ветлівський ліцей»,  ЗЗСО «Великокурінський ліцей», ЗЗСО «Судченський ліцей».

На підставі аналізу та підсумків журі, переможцями та призерами  І етапу обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір» визнано  таких здобувачів освіти:

І місце

Пасевич Ольгу Олександрівну, ученицю ОЗЗСО «Любешівський ліцей» Любешівської селищної ради, за роботу «Щедрий вечір, добрий вечір» (керівник Ковальчук Ірина Олексіївна, керівник гуртка «Юний художник»).

ІІ місце

Дишко Сергія Тарасовича, учня ЗЗСО «Ветлівський ліцей» Любешівської селищної ради, за роботу «Христос народився» (керівник Дишко Анна Віталіївна, вчитель трудового навчання);

Пасевич Юлію Олександрівну, вихованку гуртка «Аплікація соломкою» Будинку дитячої та юнацької  творчості Любешівської селищної ради, за роботу «Новорічний пейзаж»  (керівник Горщар Наталія Павлівна, керівник гуртка);

Кузьмича Артура Петровича, учня ЗЗСО «Березичівський ліцей» Любешівської селищної ради, за роботу «Ялинка – тупотушка» (керівник Горщар Наталія Павлівна, керівник гуртка «Народна творчість» ).

ІІІ місце

Лінік Софію Богданівну, ученицю ЗЗСО «Великокурінський ліцей» Любешівської селищної ради, за роботу «Сучасні новорічні прикраси із бісеру» (керівник Оласюк Алла Володимирівна);

Кравчук Соломію, Іванішину Софію, Кононович Діану, учнів ЗЗСО «Судченський ліцей» Любешівської селищної ради, за роботу «Народження Ісуса Христа» (керівник Токар Наталія Григорівна, учитель початкових класів).