Підсумки проведення І етапу обласної акції «eco Christmas tree» (зимовий еко-букет)

Дата: 23.12.2021 09:20

13 грудня 2021 року був проведений І етап обласної акції «eco Christmas tree» (зимовий еко-букет).

На конкурс було представлено 6 робіт від здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти «Седлищенський ліцей», «Любешівський ліцей», «Угриничівська гімназія», «Хоцунська гімназія – філія ОЗЗСО «Люб’язівський ліцей» Любешівської селищної ради.

Під час оцінювання робіт зверталася особлива увага на оформлення робіт, їх сучасність та оригінальність, техніку виконання.

На підставі аналізу та підсумків журі, переможцями та призерами  І етапу обласної акції «eco Christmas tree» (зимовий еко-букет) стали такі здобувачі освіти:

І місце

Омельчук Інна Богданівна, учениця 5-Г класу ОЗЗСО «Любешівський ліцей» Любешівської селищної ради, за роботу «Лісове диво» (керівник Домальчук Лариса Іванівна, вчитель трудового навчання);

ІІ місце

Остимчук Юлія, учениця 7 класу ЗЗСО «Угриничівська гімназія», за роботу «Зимовий еко-букет» (керівник Окулович Ірина Віталіївна, керівник гуртка «Еко-стиль: поводження з відходами», учитель географії)

ІІІ місце

Лозицька Олександра, учениця 6-А класу ЗЗСО «Седлищенський ліцей» Любешівської селищної ради, за роботу «Новорічний настрій» (керівник Бринчук Людмила Михайлівна, вчитель біології, ЗДВР);

Учні 5 класу Хоцунської гімназії – філії ОЗЗСО «Люб’язівський ліцей» Любешівської селищної ради, за роботу «Новорічний кошик» (керівник Савчук Л.В., вчитель біології).