Про підсумки І етапу Всеукраїнського  конкурсу «Український сувенір»

Дата: 22.12.2022 10:54

Підведено підсумки І етапу Всеукраїнського  конкурсу «Український сувенір»

З метою формування національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік 14 грудня 2022 року проведено І етап  Всеукраїнського  конкурсу «Український сувенір».

На  конкурс  було  представлено 26 робіт  як окремих учнів  та вихованців, так і учнівських а родинних колективів  закладів загальної середньої та позашкільної освіти Любешівської селищної ради.

На підставі рішення членів журі переможцями І етапу Всеукраїнського  конкурсу «Український сувенір» стали такі учні та учнівські колективи:

у І віковій категорії (6-11 років)

І місце

• Веремейчик Христина, учениця  ЗЗСО «Березновільська гімназія», за роботу «Поліський «генератор» тепла і світла…» (керівник Кононович Т. М., вчитель образотворчого мистецтва)

ІІ місце

• Поремчук Владислав, учень ЗЗСО «Деревківський ліцей», за роботу «Козак та Берегиня» (керівник Поремчук В.І.)

у ІІ віковій категорії (12-16 років)

І місце

• Колективна робота  учениць 9 класу  ЗЗСО «Підкормільська гімназія»-філія ОЗЗСО «Любешівський ліцей», за роботу «Берегиня» (керівник Деміх Н.В., вчитель трудового навчання).

ІІ місце

• Кузьмич Артур, вихованець  гуртка «Народна творчість» ЗЗСО «Березичівський ліцей», за роботу «Лялька Іванко» (керівник Горщар Н. П., керівник гуртка).
  • Пасевич Юлія, вихованка  гуртка «Народна творчість» Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Лялька Яринка» (керівник Горщар Н. П., керівник гуртка);
  • Скупейко Анастасія, вихованка  гуртка декоративно-ужиткового мистецтва  ЗЗСО «Ветлівський ліцей», за роботу «Де криничка – там життя» (керівник Кокиць Ю. А., керівник гуртка).
  • Літвінчук Єлизавета, вихованка гуртка «Народна творчість» ЗЗСО «Мукошинська гімназія», за роботу «Дві куми біля криниці» (керівник Плевако Н. Г., керівник гуртка);
  • Пархомчук Аліна, учениця ЗЗСО «Угриничівська гімназія», за роботу «Український рушничок» (керівник Ковальчук Г. П., педагог-організатор)

ІІІ місце

• Дейна Діана, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «І буде весна…» (керівник Любчик А. Г., керівник гуртка);
  • Оласюк Дмитро, учень ЗЗСО «Великокурінський ліцей», за роботу «Лялька-мотанка «Берегиня роду» (керівник Оласюк Алла Володимирівна, педагог-організатор);
  • Колективна робота  вихованців гуртка «Народна творчість» ЗЗСО «Деревківський ліцей», за роботу «Лялька-мотанка» (керівник Оліфірук О. О., керівник гуртка);
  • Ковальчук Дмитро, учень ОЗЗСО «Любешівський ліцей», за роботу «Коник-качалка» (керівник Корець В.П., вчитель трудового навчання).
  • Ліштван Яна, учениця ЗЗСО «Бірківський ліцей», за роботу «Екобукет «Хуртовини минуть-лани розквітнуть» (керівник Ющик Н.А., вчитель образотворчого мистецтва).

Переможці  І етапу Всеукраїнського  конкурсу «Український сувенір» нагороджені грамотами  Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради.

Щирі вітання переможцям! Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтесь!