Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

Дата: 12.12.2022 12:15

Підведено підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

З метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти 02 грудня 2022 року було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».  Форма проведення конкурсу – заочна.

До організаційного комітету І етапу конкурсу надійшло 2 роботи практичних психологів і 2 - соціальних педагогів із закладів освіти Любешівської селищної ради: ОЗЗСО «Любешівський ліцей» – 2, ЗЗСО «Березичівський ліцей» – 1, Любешівський ЗДО № 3 - 1.

1. Визнано переможцями І етапу Конкурсу і нагороджено дипломами І ступеня Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради:

1.1. У номінації «Практичні психологи»:

- Ємченко Тетяну Володимирівну, практичного психолога Любешівського ЗДО № 3.

1.2. У номінації «Соціальні педагоги»:

- Шпанчук Надію Василівну, соціального педагога ЗЗСО «Березичівський ліцей».

2. За активну участь у Конкурсі нагороджено дипломами Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради:

- Горщарук Інну Василівну, соціального педагога ОЗЗСО «Любешівський ліцей»;

- Трохимук Юлію Іванівну, практичного психолога ОЗЗСО «Любешівський ліцей».