Директорам ЗЗСО про освітні програми

У межах підготовки та забезпечення якісного освітнього процесу в 2022-2023 навчальному році розгляд освітніх програм  здійснюватиметься відповідно до умов, зазначених у листі Міністерства освіти і науки України

09:29 26.04.2022

Методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 кл.

Наказ МОН України від 01 квітня 2022 р. № 289 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти"

16:22 14.04.2022

Платформи для вдосконалення навичок і саморозвитку кожного

В Україні триває воєнний стан у зв’язку зі вторгненням рф на територію нашої країни. Команда МОН доповнює перелік корисних ресурсів для дорослих і дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

16:12 05.04.2022

Розроблено поради для організації інклюзивного навчання під час війни

Відповідно до рекомендацій МОН, з 14 березня 2022 року в тих областях нашої держави, де є можливість навчатись, відновлено освітній процес. Інститутом спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України розроблено рекомендації щодо організації навчального процесу для дітей із порушеннями зору, слуху та інтелектуального розвитку.

16:09 05.04.2022