Навчально-методична скарбниця. НУШ 5-6 класи

Інститутом модернізації змісту освіти підготовлено ресурс «Навчально-методична скарбниця. НУШ 5-6 класи», де усі навчальні та навчально-методичні матеріали розподілено за освітніми галузями Державного стандарту базової середньої освіти та відповідно до модельних навчальних програм.

08:35 27.06.2022

Затверджено перелік підручників для 5 класу ЗЗСО, що можуть видаватися за кошти державного бюджету»

МОН України видало наказ (від 14 червня 2022 року № 545) «Про затвердження переліку підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, що можуть видаватися за кошти державного бюджету», ознайомитися з яким зможете, перейшовши за покликанням

10:46 22.06.2022

Державна служба якості освіти інформує: 16 червня 2022 року відбудеться вебінар «Упроваджуємо новий державний стандарт базової середньої освіти: як розробити освітню програму на основі типової». Питання, що розглядатимуться: про нормативно-правові акти, якими потрібно керуватися під час розроблення освітньої програми; про Державний стандарт базової середньої освіти; про розроблення освітньої програми на основі типової освітньої програми; про складання навчальних планів Організатори заходу: Державна служба якості освіти України, Цифрове видавництво MCFR Спікери: Олена СВЯТЕНКО, заступниця директора департаменту — начальниця управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України Запрошені: керівні й педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, громадськість Місце проведення: відеохостинг ЮТУБ Початок: 14:00 год. Орієнтовна чисельність учасників: необмежено                                                  За матеріалами мережі Інтернет інформацію підготувала Радкевич Л.А.

08:32 16.06.2022

Наказ МОН "Про організацію незалежного тестування професійних компетентностей учасників сертифікації педагогічних працівників у 2022 році"

Наказ МОН "Про організацію незалежного тестування професійних компетентностей учасників сертифікації педагогічних працівників у 2022 році"

15:19 03.06.2022

УІРО пропонує освітній репозитарій НУШ

Український інститут розвитку освіти пропонує до вашої уваги освітній репозитарій НУШ, створений за результатами низки вебінарів, які проходили за підтримки проєкту “Фінська підтримка реформи української школи (Навчаємось разом)”. Вебінари здійснювалися за участі Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти, Інституту модернізації змісту освіти,  Lego foundation, Команди підтримки реформ МОН (RST), Національної академії педагогічних наук, Британської Ради в Україні, Європейського центру імені Вергеланда, а також фінськими експертами проєкту “Навчаємось разом”.

15:41 02.06.2022

Учителям НУШ: підвищуємо кваліфікацію

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ  ПРАЦІВНИКІВ «Особливості організації освітнього процесу за Державним стандартом базової освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».    Громадська організація "Академія сучасних освітян" запрошує вас підвищити свій професійний рівень та вдосконалити свої фахові здібності. Пропонується навчання за освітніми програмами з підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 30 академічних годин (Постанова КМУ від 21 серпня 2019 року №800). Реєстрація на курси за покликанням

08:38 27.05.2022