Психологічний супровід

Порадник практичного психолога

Ви маєте можливість скористатися електронною книгою «Порадник практичного психолога», яка буде корисною психологам в освіті та дитячим психологам.

11:27 02.02.2024

Навчально-методичний посібник «Як ти? Уроки з психології для школярів (10-14 років)»

У рамках національної антибулінгової програми «Дружній простір» створено навчально-методичний посібник «Як ти? Уроки з психології для школярів (10-14 років)». Посібник містить розробки уроків, що спрямовані на профілактику ситуацій булінгу та підвищення поінформованості учнів про власний психологічний стан.

14:26 23.01.2024

Наказ МОН України від 15.05.2023 № 560 «Про затвердження Типової програми підвищення кваліфікації практичних психологів ЗЗСО

Наказ МОН України від 15.05.2023 № 560 «Про затвердження Типової програми підвищення кваліфікації практичних психологів закладів освіти «Психолого-педагогічні методи та інструменти роботи з психологічною травмою, обумовленою воєнним станом»

12:04 22.05.2023

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської МОН спільно із ГО «Підтримай дитину» відбувся вебінар на тему «Територія безпеки: психологічна підтримка дітей з порушеннями слуху у закладах освіти під час повітряної тривоги».

08:36 25.01.2023

Посібник із психологічної підтримки для вчителів та дітей у часи війни

ОПУБЛІКОВАНО ПОСІБНИК ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТА ДІТЕЙ У ЧАСИ ВІЙНИ Посібник «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни» стане у пригоді вчителям, соціальним педагогам та психологам. Матеріали можуть бути використані для проведення уроків та тренінгів.

14:39 23.12.2022

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: СТРАХ – ЦЕ НОРМАЛЬНА РЕАКЦІЯ ОРГАНІЗМУ НА НЕБЕЗПЕКУ

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської педагоги та психологи телеграм-каналу «Подбай про себе» продовжують надавати актуальні поради для українців в умовах воєнного стану.

12:50 20.12.2022

Курс із психологічно-емоційної підтримки для вчителів  і шкільних психологів

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Любешівської селищної ради інформує про те, що на платформі університету Освіторії організовано навчання за курсом з психологічно-емоційної підтримки для вчителів  і шкільних психологів.

16:43 13.12.2022