Психологічний супровід

ПОРУЧ Проєкт психологічної підтримки: підліткам, батькам, освітянам, психологам /спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер».

ПОРУЧ Проєкт  психологічної підтримки: підліткам, батькам, освітянам, психологам /спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер».

11:33 05.09.2022

Допомога та підтримка дітям з порушеннями інтелектуального розвитку в умовах воєнного стану в країні/рекомендації Інституту спеціальної педагогіки і психології Миколи Ярмеченка НАПН України

10:41 29.08.2022

Поради від захисника України: інформаційний комікс для дітей у воєнний стан (збірка інформаційних порад для дітей та їхніх близьких)