НУШ

П'ятдесят цікавих завдань для першокласника

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям початкових класів п’ятдесят розвивальних завдань, розмальовок та головоломок для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, зорової пам’яті, дрібної моторики тощо.

08:24 17.10.2022

8 цікавих технік, як оцінювати учнів, і що треба врахувати

“Нова українська школа” підготувала конспект із посібника “Українська для всіх” від Фінського проєкту “Навчаємось разом” + проєкту ЄС. Автори: Мелоді Костюк, Ігор Хворостяний і Ірина Унгурян.  Вашій увазі пропонується 8 цікавих технік, які змможете використати під час оцінювання учнів.

15:23 11.10.2022

"Освіторія" про курс "НУШ: базова середня освіта"

Громадська спілка «Освіторія» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) запускає безкоштовне навчання із впровадження реформи НУШ для підвищення кваліфікації вчителів середньої школи.

10:39 15.08.2022

Навчально-методична скарбниця. НУШ 5-6 класи

Інститутом модернізації змісту освіти підготовлено ресурс «Навчально-методична скарбниця. НУШ 5-6 класи», де усі навчальні та навчально-методичні матеріали розподілено за освітніми галузями Державного стандарту базової середньої освіти та відповідно до модельних навчальних програм.

08:28 01.08.2022