З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Їхнє майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти — це ангели. Вони повинні жити в мирному світі та з гарними можливостями для їхнього майбутнього. Захист дітей зараз потрібен, як ніколи! Віримо, що зовсім скоро в Україні настане мир і вони будуть жити під мирним небом на своїй вільній землі!

14:43 01.06.2022

"Інклюзивно-ресурсний центр" Любешівської селищної ради відновлює стаціонарний режим роботи.

Відповідно до наказу директора ІРЦ Любешівської селищної ради №05-од від 25.04.2022 «Про затвердження режиму роботи працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любешівської селищної ради у межах правового режиму воєнного стану», на виконання Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», відповідно до ч. 2 ст. 98 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/3371-22 від 06.03.2022, з метою забезпечення організації освітнього процесу повідомляємо, що з 02.05.2022 року інклюзивно-ресурсний центр відновлює стаціонарний режим роботи, що надає можливість у проведенні комплексної оцінки розвитку дитини та надання корекційно-розвиткових послуг в звичайному режимі. Враховуючи небезпеку воєнного стану, надаємо батькам можливість вибору в отриманні послуг дистанційно у форматі живих онлайн зустрічей чи в звичайному режимі при комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Любешівської селищної ради за адресою: вулиця Незалежності, 39 смт Любешів.

08:30 01.05.2022

Фахівцями інклюзивно-ресурсного центру було створено телеграм-канал "Клуб розвитку дитини ІРЦ Любешів", в якому відбувається поширення завдань, корекційних ігор/вправ,  рекомендацій, посібників тощо.

15:17 07.03.2022

Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»  від 24.02.2022 №64/2022, затвердженого Верховною Радою України введено воєнний стан з 24.02.2022 року. Строк введення – на 30 діб.

14:50 25.02.2022

Коли слід звертатися до логопеда?

На сьогодні практично кожна друга мама зіштовхується з проблемою порушеної звуковимови дитини, а той взагалі з відсутністю мовлення. Тому так важливо своєчасно звернутись до спеціаліста,щоб якомога швидше допомогти дитині у розвитку мовлення. Рекомендуємо записатись до логопеда, коли дитина:

08:34 22.02.2022

Вихованці ІРЦ отримали подарунки

Представники благодійного фонду Дитяча місії відвідали вихованців Інклюзивно-ресурсного центру Любешівської селищної ради. Карантинні обмеження трохи корегують наші плани, але дарувати радість - треба! Діти у захваті - сяючи дитячі очі, промінчики посмішок, веселий сміх!

09:22 31.01.2022

Інформаційна хвилинка

Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Любешівської селищної ради працює за графіком:

08:38 14.01.2022