21 березня - Всесвітній день поезії

Всесвітній день поезії святкують щорічно 21 березня у багатьох країнах світу. Це свято було встановлено ЮНЕСКО з метою вшанування поетів та просування літературної творчості. "Поезія, - говориться в рішенні ЮНЕСКО, - може стати відповіддю на найгостріші і найглибші духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї широку суспільну увагу".

15:55 21.03.2023

Екскурсія першокласників до бібліотеки

Нещодавно до бібліотеки-філії с.Бихів завітали учні 1 класу. Мета екскурсії полягала в ознайомленні дітей з бібліотекою та виховання любові до книги і бережливого ставлення до неї.Також завітали до нашого музею.

16:03 14.03.2023

Кохані жінки Кобзаря

І станом гнучким, і красою

15:26 14.03.2023

Майстер-клас по бісероплетінню

У бібліотеці-філії с.Зарудчі  пройшов майстер-клас по бісероплетінню. До нас завітала майстриня Петрик Ольга Євгеніївна.    На майстер-класі дівчатка навчалися  основам цього мистецтва та створювали оригінальний патріотичний браслет. Плетіння з бісеру прийшло до нас з Єгипту. Прикраси створюються з дрібних намистин, бісеру. Освоїти цю техніку нескладно. Поступово розвиваючи фантазію, ви будете робити нові прикраси і подарунки.

15:24 14.03.2023

"Рідної мови душа"

Міжнародний день рідної мови - день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про "підтримку мовного і культурного різноманіття та багатомовності" було оголошено на 30 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня - 17 листопада 1999 року в Парижі.

12:48 28.02.2023

Бій за майбутнє!!!

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

14:31 14.02.2023