На допомогу керівникові закладу освіти

Що планує зробити МОН для безпечного та здорового освітнього середовища – план заходів на 2022 рік. Кабінет Міністрів України затвердив План заходів із реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі.

15:52 30.12.2021

Академічна доброчесність: поняття, складові, основні принципи

"Світлофор освітньої доброчесності" пропонується для працівників закладів освіти. У збірнику вміщена інформація, як розпізнати корупцію, недоброчесність та неетичну поведінку в освіті. Створення збірки стало можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).

09:40 24.11.2021

Педагогіка якості освіти: планування роботи закладу загальної середньої освіти: науково-практичний коментар у запитаннях та відповідях [Електронне видання] І. Г. Осадчий.  Матеріали зможете переглянути, перейшовши за покликанням

12:12 16.11.2021