ДПА скасовано, а вступна кампанія відбудеться за спецпроцедурою

24 березня 2022 року відбулося засідання Верховної Ради України, де було підтримано законопроєкт №7132, за яким здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).

14:09 25.03.2022

Український центр оцінювання якості освіти інформує: ЗНО, пробне ЗНО, ЄВІ / ЄФВВ

Нещодавно Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив, що через війну Росії в Україні вступна кампанія у 2022 році відбуватиметься в режимі, який відрізнятиметься від традиційного. До Українського центру звертаються абітурієнти та їхні батьки із питаннями про вступ, ЗНО, пробне ЗНО, вступні іспитування до магістратури.

11:33 17.03.2022

Розпочинається реєстрація на навчання учнів з числа внутрішньо переміщених осіб

З метою охоплення навчанням учнів з числа внутрішньо переміщених осіб, Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації розпочинає реєстрацію на навчання учнів вищезазначеної категорії за посиланням https://forms.gle/9JtwLrxpht7MawWs9.

16:39 16.03.2022