10 факторів які можуть заважати мамі запустити мовлення дитини

Відсутність підтримки оточуючих, які вважають, що Ви даремно переживаєте і вам варто відстати від дитини. Відсутність чіткого плану занять по запуску мовлення. Самокритика: якщо дитина часто хворіла, якщо мало займалися. Вас не залишає тривога та почуття провини. У результаті ви зливаєте енергію на переживання замість того, щоб діяти. Очікування результатів тут і зараз. Через кілька тижнів дитина ще не говорить фразами і мама починає опускати руки. Не помічаючи елементарних результатів, що дитина навчилася дмухати, займається вже не 3 хв, а 12хв, і т.д  Перекладання відповідальності на фахівців. Якщо ви ходите на заняття до логопеда 2р на тиждень по 30 хвилин, це ще не означає, що Вам не потрібно займатися вдома! Потрібно обов'язково.  Відсутність дисципліни. Сьогодні займалися, а потім 2 тижні було ніколи. Діти режимні дуже швидко звикають до занять. Тому важливо, щоб батьки були дисципліновані та знаходили час щодня, хоча б 15-20хв.  Наявність пріоритетніших завдань. Пошук роботи, народження молодшої дитини, старший пішов у перший клас, переїзд, ремонт тощо. Справи, проблеми будуть завжди. Стан жертви: невролог ні чого путнього не зробив, а логопед сказав приходити після 4х, чоловік не дав грошей на заняття. Стан, в якому звинувачуєш усіх довкола, а треба просто діяти з позиції дорослого! Страх помилки: а раптом у мене не вийде, а раптом не захоче займатися, раптом результату не буде. І як наслідок бездіяльність.  Завищені очікування та перфекціонізм. Що дитина та будинок мають бути чистими. А малюк повинен робити все з першого разу: слухатися, сидіти і займатися картками, ідеально виконувати вправи, не псіхувати Помітили щось із вищепереліченого у себе? Є 1000 причин не робити!

09:45 21.03.2023

Свято 8 березня!

В прекрасний весняний жіночий день фахівці ІРЦ разом з дітками провели тематичні заняття та приготували подарунки для своїх найрідніших матусь!

10:56 08.03.2023

07 лютого 2023 року фахівці ІРЦ взяли участь у семінарі-практикумі "Аналіз потреб в адаптації, модифікації навчальних програм та допоміжних засобах для навчання дітей з особливими освітніми потребами"

09:29 08.02.2023

Звіт фахівців ІРЦ за 2022 рік

06.01.2023 відбувся звіт фахівців ІРЦ. Про свою діяльність прозвітували практичний психолог, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог. Під час очно-дистанційної форми роботи протягом 2022 року фахівцями в комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" Любешівської селищної ради було проведено роботу в таких напрямках: експертно-діагностична організаційна робота, інформаційно-аналітична діяльність, методична діяльність, просвітницька діяльність, консультативна робота, підвищення кваліфікаційного рівня та фахової майстерності.

09:43 10.01.2023

05.01.2023 року на базі ІРЦ з вихованцями закладу було проведено групові тематичні заняття. Родзинкою заняття була участь благодійного фонду "Дитяча місія. Україна". Діти отримали хороші подарунки та незабутні емоції.

12:30 09.01.2023

Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Любешівської слює релищної ради відновоботу в очному режимі з 02.01.2023 року.

Шановні батьки! Повідомляємо Вас , що комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Любешівської селищної ради відновлює роботу в очному режимі з 02.01.2023 року. Під час проведення корекційно-розвиткових занять батьки або представники, які їх заміняють мають бути присутніми в установі. Для запису на заняття звертайтеся за вказаними номерами телефонів: 0680295714 - Тетяна Жилко 0956323973 - Ірина Василюк 0993482210 - Марія Фальчик 0966642815 - Ольга Жилко 0680331415 - Катерина Сікорська. Нагадуємо!!! Під час сигналу "Повітряна тривога" Любешівське ІРЦ припиняє надання будь-яких послуг.

08:56 29.12.2022

Приємності для діток

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові допомагати іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Ігор Корецький , хай Господь Вам сторицею віддячить за Ваше розуміння, добро, підтримку і за частку душі, подаровану нам. З прийдешніми святами всіх! Перемоги та миру!

05:14 29.12.2022

З 01 вересня ІРЦ Любешівської селищної ради працює виключно дистанційно

З 01 вересня ІРЦ Любешівської селищної ради працює виключно дистанційно у зв’язку із повномасштабною війною України з рф та задля забезпечення безпечних умов для дітей з ООП. Враховуючи воєнний стан та дистанційну форму роботи особливий акцент  спрямований на організацію корекційної роботи батьків в домашніх умовах. Для підтримки батьків, які мають дітей з особливими освітніми потребами  було створено телеграм канал «Клуб розвитку дитини ІРЦ Любешів». Там планується та організовується робота фахівця-кунсультанта таким чином, щоб максимально допомогти батькам у створенні сприятливих умов для розвитку дитини. Телеграм канал регулярно поповнюється як власними напрацюваннями, так і з інтернет-ресурсу.

11:46 05.09.2022