Дата: 22.03.2024 12:46

Усім відомо: компетентного учня може сформувати лише компетентний педагог, готовий до змін, самовдосконалення. Презентувати власні напрацювання, обмінятися досвідом, вирішити актуальні питання – з такою метою зустрічали в режимі онлайн учителі початкових класів закладів освіти громади 21 березня. Під час заходу на тему «Формування компетентного учня початкової школи в умовах сучасного освітнього процесу» акцент зробили і на компетентностях учителя, учасники заходу пройшли «Психогеометричний тест», що дало можливість спрогнозувати поведінку кожного типу особистості, визначити рівень психологічної сумісності з певними типами людей (Радкевич Л. А., директор ЦПРПП). Далі педагоги презентували свій досвід роботи, зокрема, щодо використання інтерактивних вправ на уроках у початкових класах (Петелько Ю. О., ЗЗСО «Ветлівський ліцей»), «Мініпроєкт – важливий мотиваційний чинник у реалізації компетентнісного підходу в умовах НУШ» (Зімич О. А., ЗЗСО «Великокурінський ліцей»).

Крім того, детально проаналізували особливості заповнення класного журналу в початковій школі (Лінік Н. І., ЗЗСО «Любешівськоволянська гімназія»). Колеги з`ясовували особливості ведення класного журналу в паперовому та електронному форматі.

Таким чином, проаналізували і способи формування ключових компетентностей учнів, і педагоги продемонстрували свої компетентності.