Популяризація видів спорту та здорового способу життя серед здобувачів освіти

Дата: 13.03.2024 12:37

Сьогодні  визнається унікальна роль вчителя фізичної культури у формуванні фізично розвиненої особистості, яка володіє оптимальними способами виконання фізичних вправ, з життєво необхідними руховими уміннями та навичками, свідомо ставиться до фізичної активності і веде активний спосіб життя. 06 березня 2024 року КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» організовано та проведено вебінар на тему: «Популяризація видів спорту та здорового способу життя серед здобувачів освіти». Консультант  Олішкевич Л.В. зосередила  увагу на основу фізкультурно-оздоровчої  діяльності  здобувачів  освіти, що складають  заходи  «Всеукраїнської  учнівської  ліги  «Здорова  Україна» (далі – Ліга), які передбачають проведення ігор, показових  виступів з варіативних модулів, які  щойно  вивчалися на уроках. Такий підхід відкриває необмежені методичні  можливості для застосування діяльнісного підходу, формування  компетентностей. Заходи Ліги передбачають об'єднання у команди і залучення, за бажанням  дітей, усього  контингенту здобувачів освіти закладу освіти, а також залучення вчителів та батьків до фізкультурно-оздоровчої  діяльності без попереднього відбору.