Практичні інструменти сучасного уроку

Дата: 29.02.2024 10:31

Головна мета нинішньої освіти -  створити школу, у якій комфортно навчатися кожній дитині, яка дає учням практичні навички застосування знань у повсякденному житті, де вчать мислити критично, проводити експерименти та вільно висловлювати власну думку.

Реформа НУШ потребує вагомих змін у свідомості та діях усіх учасників освітнього процесу, найбільше – учителів. Педагогічні працівники закладів освіти Любешівської громади систематично вдосконалюють свою професійну майстерність, щоб відповідати вимогам сьогодення. Вагому підтримку в цьому плані надає Волинський ІППО. Так, завідувачкою відділу освітньої та інноваційної діяльності ВІППО Наталією Анатоліївною Поліщук 28.02.2024 р. було проведено семінар-практикум «Практичні інструменти сучасного уроку», під час якого учасникам заходу запропоновано ряд інструментів, що стануть корисними під час організації роботи учнів на уроках. Деякі з них ми відразу ж апробували під час заходу. Крім того, Наталія Анатоліївна зробила акцент і на особливостях дітей різних поколінь, щоб краще було зорієнтуватися, чого потребують нинішні здобувачі освіти. Матеріали були презентовані з досвіду роботи, з рекомендаціями та порадами, як сконструювати сучасний урок. Від імені усіх учасників заходу дякую, пані Наталіє, за проведену роботу, за турботу, щирість, відданість своїй справі.

Здоров`я всім нам, якнайшвидшої перемоги та можливостей реалізувати всі свої ідеї, плани, задуми.