"Твори добро - подаруй бібліотеці книгу українською!"

Дата: 26.02.2024 11:39

Цінується !!!

Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона – постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях: і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Адже книга – один із найцінніших винаходів людства. Вона сіє правду, добро, любов; книга дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що в цей день мають об’єднатися і ті хто дарує книги, і ті хто прищеплює любов до читання.

Приємним сюрпризом для Публічної бібліотеки та бібліотеки для дітей стали книги подаровані Клямар Лілією, яка проживає у Штаті Каліфорнія. Серед книжкових подарунків: художня література та видання з історії.

Книга-подарунок «10 вересня. Ціна свободи»

Публічній бібліотеці від родини Бурдаків з с. Седлища.

Ми щиро і безмежно вдячні за подаровані  книги: Клямар Лілії, Бурдак Інні, Климову Володимиру, Куринчук Ілоні, Ланевич Валентині та іншим небайдужим людям, які долучаються до акції  «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ».  Зичимо міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та мирного неба .

Будемо раді вітати усіх охочих хто долучається до шляхетної традиції дарування книжок.