Відновлюємося разом

Дата: 02.02.2024 11:23

Не є новиною те, що сьогодні більшість із нас перебуває в постійному стресі від подій, що відбуваються, великої кількості щоденних обов’язків, постійного контактування з людьми з різними характерами, настроями та вимогами… Це стосується і дітей, і дорослих. Учителеві ж, щоб іти в клас до учнів, необхідно бути спокійним, врівноваженим, позитивним. Як же себе налаштувати, коли життя навколо далеко не позитивне?

Щоб проаналізувати, як надати психологічну підтримку, допомогу вчителям, навчити їх відновлювати власні ресурсність та емоційний стан, 01 лютого було проведено психолого-педагогічний практикум для практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО, ЗДО громади на тему «Відновлюємося разом». Практичні психологи та соціальні педагоги виконували запропоновані директором ЦПРРР Радкевич Л. А. вправи, активно долучалися до обговорення окремих питань. Насамперед самі налаштовувалися на збереження емоційного здоров`я, працювали над відновленням власних ресурсів, щоб згодом поділитися досвідом з колегами.