ПРАВИЛА МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ: ВІДЕОМАТЕРІАЛ

Дата: 22.01.2024 08:41

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України інформує.

Унаслідок війни майже третину України заміновано або забруднено рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно у прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

Проте не всі діти знають, як діяти, коли знайшов міну.

Мінреінтеграції спільно з партнерами — проєктом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» — створили відео для дітей, у якому розповіли про правила поведінки з вибуховими предметами.

Батьки й учителі можуть використовувати цей матеріал як урок із мінної безпеки для дитини.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/pravila-minnoyi-bezpeki-dlya-ditej-videomaterial