Дата: 26.01.2024 14:38

Місія нової української школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти й можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем та учнями. У такому випадку змінюється роль учителя: він перестає виконувати функції передавача готових знань, спонукаючи учнів до самостійної роботи, створюючи необхідні умови для активності та ініціативи. З метою обміну досвідом роботи 25 січня директором ЦПРПП Радкевич Л. А. було проведено методичний практикум на тему «Реалізація діяльнісного підходу до вивчення історії в НУШ через впровадження сучасних технологій». Насамперед проаналізували особливості реалізації діяльнісного підходу в НУШ (Радкевич Л. А.). Досвідом роботи щодо реалізації діяльнісного підходу до вивчення історії в НУШ через впровадження сучасних технологій поділилася Поліщук В. В. (ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І. Пасевича»). Про використання онлайн-інструментів на уроках історії (з досвіду роботи) розповів Берізко О. С. (ЗЗСО «Деревківський ліцей»), продемонструвавши ряд освітніх платформ, які використовує на уроках. Про дослідницьку діяльність учнів як елемент діяльнісного підходу до вивчення історії в НУШ поділилася досвідом роботи Чубейко С. Г. (ЗЗСО «Лобненська гімназія»). Як мотивувати здобувачів освіти до вивчення історії у 5-6 класах, розповів Гладь Р. М. (ЗЗСО «Седлищенський ліцей»). Крім того, проаналізували особливості виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» та сертифікації у 2024 році.

Зустріч була змістовною та корисною.