ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі(Кефір;Сметана,Йогурт)

Дата: 05.01.2024 11:00

ОБҐРУНТУВАННЯ

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, 44201, Україна, Волинська область, смт. Любешів, вул. Незалежності, 53, код ЄДРПОУ 42043220, категорія замовника: орган місцевого самоврядування.

05 січня 2024 року Управлінням  гуманітарної політики Любешівської селищної ради було оголошено закупівлю на «Кефір,сметана,йогурт»  на 2024 рік за унікальним номером UA-2024-01-05-004633-a за процедурою «відкриті торги» з особливостями передбаченими Постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 року з очікуваною вартістю 195226,00 грн. за Дк 021:2015 15550000-8 - Молочні продукти різні .

Очікувана потреба визначалася згідно даних 2024 року. Очікувана вартість закупівлі формувалася шляхом множення очікуваної потреби на середню ціну за одиницю товару, яка в свою чергу визначалася шляхом аналізу інформації розміщеної на офійціному веб-ресурсі Державної служби статистики. Технічними характеристиками і якісні характеристики  товару повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

Закону України від 23.12.1997 року № 771/97 - ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» зі змінами; Закону України від 15 січня 2015 року № 124-VIII «Про технічні регламенти та оцінку відповідності»; Закону України «Про дитяче харчування»; Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2020 року № 2205 «Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти»;постанові КМУ № 305 від 24 березня 2021 року «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»; спільному наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України  17.04.2006  № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України № 620/563 від 15.08.2006 року «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах».

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі ДК 021:2015: 15550000-8 - Молочні продукти різні   , визначений відповідно до кошторису на 2024 рік, становить 195226,00 грн. Всього Кефір-508 кілограм; Сметана-914 кілограм;Йогурт-907 кілограм.

Загальна очікувана вартість закупівлі

195226.00 Гривня (з ПДВ).

Посилання на закупівлю https://www.dzo.com.ua/tenders/21814190 .

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:

1. Строки постачання: до 31.12.2024 року.

2.Технічні вимоги:

- Постачання товару здійснюєтьсяне рідшеніж 3 (трьох) разів на тиждень (крім вихідних та святкових днів).

- термін придатності предмету закупівлі повинен складати на момент поставки не менше 70% від строку зберігання, який зазначається у супровідній документації на кожну партію товару абона етикетці і вважається гарантійним терміном, який обчислюється від дати виготовлення. У разі поставки товару неналежної якості термін заміни товару Учасником становить 2 дні з моменту встановлення, що товар не відповідає встановленим якісним характеристикам.

ЯКІСНІ ВИМОГИ:

Технічна специфікація предмету закупівлі:

№ ПП

Назва товару

Вимоги

Одиниця виміру

1.

Кефір

Жирність не нижче 2,5%, свіжий. Смак та запах притаманний цьому виду продукту, колір білий, консистенція однорідна. Вага не менше 400 гр. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без хімікатів та консервантів, стороннього запаху та смаку, без цвілі, плісняви, гнилі. Повинен відповідати ДСТУ 4417:2005 або іншим затвердженим технічним умовам, розробленим відповідно до чинного законодавства, що діють на території України.

кг.

2.

Сметана

Жирність не менше 20%, свіжа, однорідної консистенції, і в міру густа, вигляд продукції – глянцевий, колір – білий з кремовим відтінком, смак і запах – чисті, без сторонніх присмаків і запахів, споживча упаковка – пакети із поліетиленової плівки або стакан. Вага не менше 350гр.  Дефекти недопустимі. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства - виробника,  вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Товар не повинен містити генетично модифіковані організми (ГМО), що обов’язково відображається на етикетці маркуванням «без ГМО». ТУ У 25027034-009-99 або еквівалент діючим ДСТУ;

кг

3.

Йогурт

У  спеціальній упаковці, жирність не нижче 1 %, свіжий. Смак та запах притаманний цьому виду продукту, консистенція однорідна, Вага не менше 400 грам. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без хімікатів та консервантів, стороннього запаху та смаку, без цвілі, плісняви, гнилі. Йогурт повинний відповідати вимогам ДСТУ 4343:2004 або іншим затвердженим технічним умовам, розробленим відповідно до чинного законодавства, що діють на території України.

кг.