Інформація щодо процедур закупівель на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 №710 (зі змінами)Хліб цільнозерновий

Дата: 22.12.2023 20:25

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, 44201, Україна, Волинська область, смт. Любешів, вул. Незалежності, 53, код ЄДРПОУ 42043220, категорія замовника: орган місцевого самоврядування.

21 грудня 2023 року Управлінням  гуманітарної політики Любешівської селищної ради було оголошено закупівлю хліба та хлібобулочних виробів на 2024 рік за унікальним номером UA-2023-12-21-022509-a за процедурою «відкриті торги» з особливостями передбаченими Постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 року з очікуваною вартістю 189254,00 грн. за Дк 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби.

Очікувана потреба визначалася згідно даних 2023 року. Очікувана вартість закупівлі формувалася шляхом множення очікуваної потреби на середню ціну за одиницю товару, яка в свою чергу визначалася шляхом аналізу інформації розміщеної на офійціному веб-ресурсі Державної служби статистики. Технічними характеристиками і якісні характеристики  товару повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

Закону України від 23.12.1997 року № 771/97 - ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» зі змінами; Закону України від 15 січня 2015 року № 124-VIII «Про технічні регламенти та оцінку відповідності»; Закону України «Про дитяче харчування»; Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2020 року № 2205 «Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти»;постанові КМУ № 305 від 24 березня 2021 року «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»; спільному наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України  17.04.2006  № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України № 620/563 від 15.08.2006 року «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах»,

Найменування товару

Технічні, якісні характеристики товару

Одиниця виміру

Хліб цільнозерновий

Хліб повинен бути свіжим, виготовлений з борошна грубого помелу, мати цілу форму без ознак забруднення, пошкоджень (вм’ятин, деформації) з високим вмістом харчових волокон та з обмеженим вмістом солі, який не перевищує 0,45 грама на 100 грамів хліба. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без хімікатів та консервантів, стороннього запаху та смаку, без цвілі, плісняви, гнилі. Строк придатності не повинен перевищувати 80% від загального строку придатності.

Запах: властивий даному виду виробу, без стороннього запаху.

Вага 0,4-0,6 кг/шт

кг

Хлібобулочні вироби повинні бути свіжої випічки, не містити ГМО.

Якість хлібобулочних виробів повинна відповідати нормам діючих державних стандартам України.

Постачання хлібобулочних виробів обов’язково повинно супроводжуватися документом, що підтверджує якість. На пакуванні товару повинна бути етикетка.