ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ АВТОРСЬКИХ ПРОГРАМ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ І СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ "НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У НОВІЙ ШКОЛІ"

Дата: 22.12.2023 13:01

Підведено підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми».

З метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти 05 грудня 2023 року було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми».  Форма проведення конкурсу – заочна.

На конкурс було подано 3 авторські програми, які пройшли апробацію у закладах загальної середньої освіти Любешівської селищної ради: «Корекційно-розвиткові заняття для дітей, які постраждали внаслідок кризових травматичних подій» Шевчик Р.В., практичного психолога ЗЗСО «Цирська гімназія», «Формування емоційної компетентності як складова життєстійкості особистості в умовах сьогодення» Тимощук В.Л., практичного психолога ЗЗСО «Седлищенський ліцей», «Пізнати себе - шлях до успіху» Павлючик Ж.Г., соціального педагога ОЗЗСО «Люб’язівський ліцей»:

-  ІІІ місце Павлючик Жанну Григорівну, соціального педагога ОЗЗСО «Люб’язівський ліцей».