"Щоб ти зробив...".

Дата: 26.07.2023 17:35

Літо – найулюбленіша пора року для дітей! Адже можна робити стільки цікавих і веселих речей: відпочивати, подорожувати, купатися, читати книги. А бібліотека – це місце, де затишно , цікаво і корисно можна провести свій час, поспілкуватися з друзями та знайти нових друзів.

Сьогодні наші читайлики мандрували сторінками книги Дженніфер Мур-Маллінос "Щоб ти зробив...".

Багато разів на день ми стикаємось із дилемою: робити щось або ні. Ми замислюємось над тим, прибирати за своїм собакою або ні, казати правду про похід у кіно чи ні і таке інше. Іноді коли ми не знаємо, як щось зробити, ми шукаємо найпростіших шляхів. Як треба вчиняти, не завжди легко зрозуміти.

Діти практикуватися в рішенні щоденних проблем. Вчилися як зробити правильний вибір, що допомагати іншому - це добре, краще не казати слів, що можуть образити, ділитися - це правильно, змушувати людей почуватися погано - це не весело, іноді важко казати правду, але треба зізнатися,,що дорослих можна попросити про допомогу, що справжній друг ніколи не попросить зробити щось погане.