Нас єднає книга

Дата: 16.06.2023 15:49

Літо з бібліотекою - це найкраща можливість для дітей читати, пізнавати, займатися творчістю, грати, спілкуватися з однолітками та відпочивати.
У бібліотеці для дітей відбулась зустріч з нашими найактивнішими користувачами. Як завжди діти із задоволенням спілкувалися, цікавеньке дізнавалися, загадували бажання на "Дереві мрій" , веселились та грали, а також не забули пригадати правила безпеки влітку.
Запрошуємо Вас у чарівний світ - КНИЖКОГРАЙ на зустріч з цікавими книгами. Читайте, насолоджуйтесь та відпочивайте разом з бібліотекою!