Ми живемо у світі, де шалений темп життя. Тому я у своїх постах не лию водичку. Пишу все коротко і по суті, бо ціную ваш дорогоцінний час.

Дата: 05.06.2023 10:39

Часто батьки задають мені такі питання: Скільки потрібно дитину до вас водити? Коли буде видно результат? За скільки занять дитина вимовить звук [Р]? А чи дитина вийде на норму?

Наскільки мені відомо, люди заглядати в майбутнє не вміють. Чи може я помиляюся🤔Тому сказати точно, скільки буде потрібно занять для вашої дитини не може ніхто, жоден логопед!

Все дуже індивідуально і залежить від безлічі факторів.

Наприклад:

Який діагноз і мовний синдром чи симптоми у дитини;

Деяким дітям потрібно не один рік корекції, щоб побачити бодай якісь зміни.

Навіть якщо дитина просто не вимовляє кілька звуків - тут теж може бути тривалий корекційний процес. І всім потрібно набратися терпіння. Скажу так - постановка звуку може пройти за кілька занять, або за одне (і таке буває). Тоді і батьки і логопед щаслививі. Але автоматизація - це зовсім інша справа! У деяких дітей вона проходить швидко, а у декого може знадобитися від 4-7місяців, а той, довше.

🖊Материнське серце💓завжди все відчуває. Старайтеся виконувати ті рекомендації, які вам дав ваш люблячий, кваліфікований логопед. А також потрібно запастися терпінням. Адже хороший результат залежить також від кількох факторів:

📍Регулярність

📍Старанність