Безплатний вебінар «Проєктне навчання: ресурси та інструменти для розроблення й впровадження в освітньому процесі НУШ»

Дата: 10.04.2023 09:53

Увазі педагогів пропонується безплатний вебінар «Проєктне навчання: ресурси та інструменти для розроблення й впровадження в освітньому процесі НУШ». Кейси, які презентують на події, стосуються роботи із 5-6 класами.

Вебінар відбудеться на платформі Zoom 11 квітня о 15:00. Зареєструватися для участі в заході можна за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevBAyI7P164ob56YQPv3lmpJMmjUqHRtOCZ9WdihPu_6970w/viewform ). У формі реєстрації учасники й учасниці знайдуть лінк на подію, ідентифікатор і код доступу до неї.

Вебінар проведуть методистки Українського інституту розвитку освіти Людмила Лисогор і Юлія Косенчук. Спікерки розкриють такі основні питання.

• Що таке проєктне навчання?
  • Чому саме проєктне навчання є ефективною освітньою технологією, яка покращує успішність, мотивацію та впевненість учнів?
  • Як залучати учнів до проєктного навчання?
  • Які можливості уроків Всеукраїнської школи онлайн для реалізації проєктного навчання в освітньому процесі?
  •                                      За матеріалами мережі Інтернет інформацію підготувала Радкевич Л. А.