Посібник «Використання освітніх онлайн-матеріалів: сучасні підходи і технології Нової української школи»

Дата: 10.04.2023 09:49

Авторський колектив Українського інституту розвитку освіти підготував посібник «Використання освітніх онлайн-матеріалів: сучасні підходи і технології Нової української школи».

Завантажити посібник можна за посиланням (https://nus.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/metodychni-rekomendacziyi.pdf ).

У посібнику автори розглянули такі питання:

• компетентнісний підхід в освітньому процесі;
  • проєктна технологія та її реалізація в освітньому процесі;
  • критичне мислення: робота з інформацією;
  • модель 5Е: концепція реалізації в освітньому процесі;
  • інтелект-карти: переваги та методичні аспекти використання в освітньому процесі;
  • можливості Всеукраїнської школи онлайн для організації дистанційного та змішаного навчання.

За матеріалами мережі Інтернет інформацію підготувала Л. Радкевич