Інтелектуальний турнір юних орнітологів!

Дата: 06.04.2023 13:44

І

Турнір юних орнітологів відбувся в бібліотеці для дітей Любешівської селищної ради .

Участь у турнірі взяли активні знавці птахів, які виборювали перемогу розгадуючи ребуси, впізнавали птахів на фото із презентацій, також самостійно за описом відгадували вид птаха. З допомогою стендів визначали біотопи в яких птахи живуть, розглянули екологічні ніші та особливості поселення птахів та розпізнавали гнізда деяких птахів!

Захід згуртував дітей, надихнув на пошуково-дослідницьку роботу та відкрив світ птахів, без яких ми не уявляємо свого життя!

За кількістю отримах балів перемогу у турнірі отримала Ланевич Софія, учениця 6-В класу Любешівського ліцею та отримала в подарунок бейсболку з логотипом Полісся птахів.

Активістам подарували плакати та календарі Національного парку.