Стартував  І етап  конкурсного відбору  підручників

Дата: 30.03.2023 14:55

Відповідно  до наказу МОН від 30.09.2022 №870 (зі змінами) у березні стартував  І етап  конкурсного відбору  підручників (крім  електронних) для здобувачів   повної  загальної  середньої  освіти та педагогічних працівників (5 та 6 класи). Цей процес  є  дуже  відповідальним, адже  в результаті  школа має  отримати  якісний та ефективний навчальний інструмент. 27 березня  2023 року КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Любешівської селищної ради  онлайн зустріч з вчителями природничої освітньої галузі. У ході роботи консультант  Олішкевич Л.В. зосередила увагу на тому, що підручник має забезпечувати диференціацію навчання та містити завдання для нечисленних груп учнів, індивідуальні навчальні проєкти, дослідні завдання, матеріал для навчальної діяльності учнів з різними  здібностями та можливостями.  Після  опрацювання та порівняння   всіх  представлених  на  конкурс підручників, можна зробити  певні  висновки  щодо того, яка система завдань у підручниках, текстовий та графічний  контент.

У ході роботи колеги обмінювались думками.