ВОДА - це ЖИТТЯ!

Дата: 23.03.2023 12:09

ВОДА - це ЖИТТЯ!

У Всесвітній День води, 22 березня, екоосвітяни парку для користувачів бібліотеки для дітей провели екскурсію до заплави річки Стохід, де по-весняному оживає природа!

Із птахів прилетіли уже чаплі білі, лелеки, крячки, шпаки, граки, горихвістки, плиски білі. Вдалось побачити рибалочку, снігурів та сойок!

Порадували всіх первоцвіти! На березі річки цвіте мати-й-мачуха, днями зацвіте калюжниця, а в парку масово квітнуть зірочки жовті, та скоро появляться квітки анемони!

Діти охоче слухали про роль води у природі, дізнались більше про водойми парку, про значення боліт. А ще вивчили лікарські рослини та посмакували фіточаєм з тістечками.

Дружня атмосфера та весняний настрій згуртував дітей і поповнив їх інтелект новими екологічними знаннями! Щиро вдячні за співпрацю працівникам Національного парку "Прип'ять- Стохід".