A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління гуманітарної політики
Любешівської селищної ради

ПРО ПРОЄКТ #STOP_SEXТИНГ

Дата: 07.03.2023 14:37
Кількість переглядів: 28

Фото без опису

Кожне третє повідомлення про сексуальне насильство над дітьми в інтернеті стосується дівчат 11-13 років. Як захистити дівчат онлайн?

Кожної миті 750 000 злочинців налагоджують довірливий контакт із дитиною в інтернеті з метою сексуального насильства. 1 із 3 повідомлень про сексуальне насильство над дітьми онлайн стосується дівчат 11-13 років, згідно з дослідженням Internet Watch Foundation.

  1. Інформаційна кампанія про захист дівчат в інтернеті

До Міжнародного жіночого дня #stop_sexтинг хоче нагадати про основні загрози для дівчат в інтернеті. Кожна дитина, яка має необмежений доступ до пристроїв, що підключені до інтернету, знаходиться в зоні ризику. І батьки мають розуміти, що мова йде не лише про неконтрольований час онлайн, дезінформацію та надмірну увагу до трендів соцмереж. Сексуальне насильство є не тільки в офлайн-реальності, але й в інтернеті. Ці явища набули термінів: «секстинг», «онлайн-грумінг» та «сексторшен». 

З метою захисту дітей онлайн ми запускаємо інформаційну кампанію в соцмережах разом з британською організацією Internet Watch Foundation та представляємо вашій увазі адаптацію соціального відео про злочини в інтернеті: https://youtu.be/OmFEo6NQDYA 

Крім того, ми нагадуємо, що на сайті https://stop-sexting.in.ua/send/ працює портал повідомлень про матеріали, що зображують сексуальне насильство над дітьми. Портал працює як лінія звітування. Ці повідомлення допомагають захистити дітей та не допустити їх подальшої сексуальної експлуатації.

  1. Програма підвищення кваліфікації “Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе?” 

#stop_sexтинг запрошує освітян долучитися до програми підвищення кваліфікації: “Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе?”. За програму можна отримати сертифікат про підвищення кваліфікації: обсяг у годинах: 5,00, обсяг у кредитах ЄКТС: 0,17

Про що програма “Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе?” 

  • Про ризики, на які можна натрапити в онлайн-просторі в час війни, у тому числі та про спілкування зі зловмисниками.
  • Про контент в мережі, який не можна публікувати в час війни дорослим та дітям.
  • Основні правила безпечної поведінки в інтернеті у воєнний час.
  • Куди звертатися за допомогою щодо ризиків онлайн.

Інформація про навчання на сайті Edway: https://edway.in.ua/uk/mpk/454/detail/

https://lh3.googleusercontent.com/JugPP0ly1JsrqrVTo-ltHzXqLm_WNC_HaRg5-FnYaQxb6QRcJOPUYUCt7zNXX-w0hIReHBOa_J5s5Fs24HjAMzzvixmqvIXHnX9Nl4X1cGMF52_OcvVc0yN43vFz74Ey1tyKoAn1_hINCXXl2P1yWPw

Про проєкт #stop_sexтинг:

#stop_sexтинг - найбільший в Україні освітній проєкт щодо захисту дітей в інтернеті. Отримав премію Глобального договору ООН та загалом навчив більше ніж 800 000 дітей та батьків.  В межах інформаційної кампанії торкнувся мільйонів українських родин, а також створив першу в країні консультаційну лінію щодо безпеки дітей в інтернеті 1545(далі 3) та психологічну лінію підтримки для дітей та батьків на тему онлайн-ризиків на сайті https://stop-sexting.in.ua/ .

Посилання на проєкт #stop_sexтинг

Сайт: https://stop-sexting.in.ua/

Instagram https://www.instagram.com/stopsexting.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/stopsextingua/

YouTube: https://www.youtube.com/StopSextingUkraine

TikTok: www.tiktok.com/@stopsexting

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень