Таким був наш квітень 2022 року...

Дата: 01.05.2022 13:24

Весна 2022 року стала особливою: війна внесла корективи і в життя, і в роботу, змінила наші плани, змотивувала до інших дій. Окрім основної роботи, працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників вирішили організовувати заходи з тимчасово внутрішньо переміщеними особами, аби довести: ми всі разом, ми віримо в перемогу й спільно робимо все можливе для її наближення.

Так, з метою вдосконалення знань державної мови директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників для внутрішньо переміщених осіб із кінця березня та упродовж квітня щосереди проводяться заняття (з елементами тренінгу) з української мови.

Також було проведено зустріч переселенців з місцевими поетами – «Літературна кав`ярня».

Організовано навчання з надання першої домедичної допомоги (провели його любешівці-студенти Тернопільського національного медичного університету).

Керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості провела заняття з бісероплетіння, під час якого переселенці плели з бісеру тризуб.

У місцевій піцерії «Joу House» було проведено майстер-клас із виготовлення піци, якою діти-переселенці й смакували.

Було організовано зустріч із завідувачкою бюро правової допомоги з метою надання консультації з усіх правових питань.

Молодь церкви євангельських християн-баптистів смт Любешів вручила дітям-переселенцям подарунки.

З метою надання психологічної підтримки переселенцям психологом Центру професійного розвитку педагогічних працівників та практичним психологом Любешівського ліцею систематично проводяться ресурсні зустрічі.

Керівником гуртка БДЮТ проведено майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки.

Консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників організовано зустріч внутрішньо переміщених осіб з працівниками Національного парку «Прип`ять-Стохід», під час якої гостей Любешівщини було ознайомлено з природними багатствами нашого краю (презентація), організовано екскурсію до річки, у парк, запропоновано фіточай.

Таким був наш квітень.

Організовуємо заходи й далі, залучаємо тих, хто може провести майстер-класи, цікаві зустрічі для переселенців, аби ті зрозуміли: вони не самотні, ми всі – Україна!