Коротка пам’ятка для вчителів, які працюють із дітьми під час війни

Дата: 10.03.2022 12:23

Попри жахливу війну в Україні, багато вчителів і далі проводять неформальні заняття або навіть уроки, щоби відволікти дітей. ГО “Смарт освіта” разом з українськими вчителями також організовує пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей та підлітків.

Саме зараз наше завдання – допомогти дітям повернути, створити хоч невеликий простір безпеки. Багато хто з них досі перебувають у стані шоку. Ми не можемо припустити, що стане тригером для травматичних реакцій, тому наші уважність, емпатійність, почуття такту та відчуття опори дуже важливі”, – каже Світлана Ройз.

Більш детальну інформацію зможете опрацювати, перейшовши за покликанням

За матеріалами мережі Інтернет інформацію підготувала Радкевич Л.А.