A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління гуманітарної політики
Любешівської селищної ради

Нове освітнє середовище – основа інноваційних перетворень

Дата: 09.02.2022 08:56
Кількість переглядів: 119

 

   Державний стандарт початкової освіти визначає читання з розумінням як одне з наскрізних умінь, спільних для всіх ключових компетентностей.

   24 січня психологом ЦПРПП Надією Крат проведено онлайн-засідання професійної спільноти - педагогічної майстерні «Нове освітнє середовище – основа інноваційних перетворень», на якому було обговорено  тему «Читання з розумінням як одне з наскрізних умінь».

    Як саме розвинути в дитини вміння читання з розумінням? Як мотивувати дитину до читання? Своїм ідеями і досвідом  поділилася керівник спільноти Наталія Жилко, вчителька початкових класів ЗЗСО «Великокурінський ліцей».

  Щоб популяризувати українську книгу, Український інститут книги у 2019 році запустив проєкт #Живі Письменники. У межах акції #ЖивіПисьменники її засновники створили тематичний онлайн-посібник для батьків, дітей та вихователів дошкільнят, в якому зібрали 50 книжок сучасних українських письменників. Наталія Жилко запропонувала учасникам долучитися  до перегляду одного  відео про письменницю з Луцька Оксану Кротюк, в основі якого відкритий діалог письменниці-землячки з читачами в режимі реального часу.

   У кожного віку є свої  завдання, провідні теми, а також тривоги, тригери й кольори, які можуть спричиняти занепокоєння чи страх, тому дуже важливо дорослим обирати книжки й теми, які відповідають психотипу дитини. Психолог Надія Крат обговорила з педагогами вікові особливості читання.

   Фото без описуПо завершенню зустрічі учасники складали сенкан до слова книга, зачитували і продовжували  обмінюватись думками про культуру та традиції читання.



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень