Чому діти не читають і що з цим робити: поради від дитячої письменниці Тетяни Стус

Дата: 31.12.2021 09:06

Здається, що гаджети зайняли всю увагу школярів, і місця для книжок у дитячому світі не залишилось. Чи правда це, як підібрати вдалі книги для дітей різного віку та що робити, якщо дитина читала, а потім раптом перестала, розповідає дитяча письменниця та керівниця Лабораторії дитячого читання МАН Тетяна Стус.

Більш детальну інформацію (з якою ви погодитеся або не погодитеся, але яку однозначно варто знати) зможете прочитати, перейшовши за покликанням

За матеріалами мережі Інтернет інформацію підготувала Радкевич Л.А.