Як розробити систему оцінювання учнів. Практичні поради експертів

Дата: 26.12.2021 12:42

Як розробити систему оцінювання учнів.

Формувальне, поточне, підсумкове оцінювання. Як ці різновиди оцінювання мають взаємодіяти та доповнювати один одного? А які особливості оцінювання учнів з ООП? І як розробити правила оцінювання, спільні для всієї школи?

Про це йдеться в онлайн-курсі про методики та нюанси оцінювання в Новій українській школі “Оцінювання без знецінювання“, створеному фінським проєктом “Навчаємось разом” + проєктом ЄС та EdEra за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерства закордонних справ Фінляндії.

Експерти пропонують декілька практичних порад щодо формування системи оцінювання в закладі освіти.

Прочитаи більш детальну інформацію зможете за покликанням

За матеріалами мережі Інтернет інформацію підготувала Радкевич Л.А.