A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління гуманітарної політики
Любешівської селищної ради

Навчання вчителів НУШ відбулося

Дата: 15.11.2021 16:48
Кількість переглядів: 80

 

     Фото без описуНа виконання вимог Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», з метою забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р (із змінами), і Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 898, та якісної підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах реформування освітньої галузі упродовж жовтня-листопада було організовано навчання педагогічних працівників, які впроваджуватимуть НУШ у 5 класі у 2021-2022 н.р.

У жовтні цього року Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти було проведено навчання педагогів-тренерів, а саме: Рипіч Н.П., Савчук Л.А., Радкевич Л.А., Петровської А.І. (ОЗЗСО «Любешівський ліцей»), Кутинця С.Г., Бас М.П. (ЗЗСО «Залізницький ліцей ім І. Пасевича»), Остимчук Г.В. (ЗЗСО «Судченський ліцей»), Фальчик М. (ІРЦ).

У листопаді в режимі онлайн (у зв`язку з епідеміологічною ситуацією) всі педагоги, які працюватимуть з майбутніми п`ятикласниками, пройшли навчання щодо впровадження НУШ. У ході роботи вчителів-предметників за освітніми галузями «Мовно-літературна», «Математична», «Природнича», «Соціальна і здоров`язбережувальна», «Громадянська та історична», «Інформатична», «Технологічна», «Мистецька», «Фізична культура» працівниками ВІППО та підготовленими тренерами було ознайомлено з особливостями реалізації Концепції «Нова українська школа», модельних програм, підручників, оцінювання роботи учнів, новими ролями вчителя НУШ, детально опрацьовано нюанси щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Учителі працювали на різних освітніх платформах, інтерактивних дошках, мали можливість отримати консультації з питань, які їх цікавлять.

Усього пройшли навчання більше 300 педагогів. Найближчим часом підготовку до  впровадження Концепції НУШ пройдуть й асистенти вчителів. Фінансування такого навчання здійснюється за рахунок освітньої субвенції.

                                                                           Людмила Радкевич, директорка Центру

професійного розвитку

педагогічних працівників



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень