Організація освітнього процесу в школах України в умовах карантину

Дата: 16.10.2021 12:00

Організація освітнього процесу в школах України в умовах карантину: аналітична записка / Л. Гриневич, Л. Ільїч, Н. Морзе, В. Прошкін, І. Шемелинець, К. Линьов, Г. Рій]. Київ: Київський університет імені Бориса Грінченка, 2020. 76 с.

В аналітичній записці проаналізовано міжнародний досвід відкриття шкіл в умовах карантинних обмежень, досліджено стан нормативно-правового забезпечення щодо організації освітнього процесу в Україні в новому 2020-2021 навчальному році, а також проблеми технологічного забезпечення дистанційного і змішаного навчання та підвищення кваліфікації педагогічних працівників. За результатами проведеного дослідження наведено рекомендації, що побудовані на основі шести принципів Рамкової програми поновлення роботи шкіл ЮНЕСКО та відповідно до рівнів управління (органам державної влади, органам місцевої влади та закладам освіти).

Переглянути матеріали зможете, перейшовши за покликанням

Організація освітнього процесу в школах України в умовах карантину аналітична записка.pdf

За матеріалами мережі Інтернет інформацію підготувала Радкевич Л.А.