"Мистецтво – інструмент інклюзивного навчання"

Дата: 09.09.2021 15:28

9.09.2021 на базі ІРЦ Любешівської селищної ради було проведено виїздне музичне заняття із використанням шумових музичних інструментів.

Захід реалізовано в рамках проєкту "Мистецтво – інструмент інклюзивного навчання" за участю Волинського і Донецького ІППО. Проєкт має на меті створення інклюзивних креативних просторів для дітей з особливими потребами та навчання педагогів ІРЦ Волинської та Донецької областей новим мистецьким прийомам для корекційної роботи, використовуючи різні види мистецтв - аудіо, візуальне, театральне, дизайнерське і т. д.

На заході використовували спеціально розроблені методики розвитку слухової уваги, фонематичного сприйняття, розрізнення мовних та немовних звуків; формуються в дітей естетичні відчуття, любов до музики.