Онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі»

Дата: 29.08.2021 13:30

Управління Державної служби якості освіти у Волинській області інформує про те, що відкрито реєстрацію на онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі», створений Державною службою якості освіти для керівників закладів загальної середньої освіти та їхніх заступників, а також усіх, хто цікавиться темою освіти у школі.

????Запрошуємо зареєструватися на курс https://cutt.ly/GQ1BNDu

Долучайтесь до навчання!

Курс триває чотири тижні та складається з 11 модулів, пройшовши які учасники отримають відповіді на питання:

? Як якість освіти залежить від якості освітньої діяльності школи?

? Як функціонує внутрішня система забезпечення якості освіти?

? Чому важливо синхронізувати інституційний аудит і самооцінювання закладу освіти?

? Як оцінити школу об’єктивно під час самооцінювання?

? Як перетворити слабкі сторони на сильні та визначити зону росту закладу?

? Яку роль у забезпеченні якості освіти відіграє освітня програма?

? Як керівнику стати лідером у своєму закладі?

? Як освітнє середовище впливає на якість освіти?

? Яка роль у забезпеченні якості освіти покладається на вчителя?

? Як створити прозору та справедливу систему оцінювання навчальних досягнень учнів?

Зареєструватися на курс???? https://cutt.ly/GQ1BNDu

Після успішного закінчення курсу учасники отримають Сертифікат, що підтверджує підвищення кваліфікації обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Онлайн-курс створений за підтримки ініціативи «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується компанією «Alinea International» та фінансується Урядом Канади.

? Як якість освіти залежить від якості освітньої діяльності школи?

? Як функціонує внутрішня система забезпечення якості освіти?

? Як оцінити школу об’єктивно під час самооцінювання?

? Як перетворити слабкі сторони на сильні та визначити зону росту закладу?

? Яку роль у забезпеченні якості освіти відіграє освітня програма?

? Як керівнику стати лідером у своєму закладі?

? Як освітнє середовище впливає на якість освіти?

? Яка роль у забезпеченні якості освіти покладається на вчителя?

Зареєструватися на курс???? https://cutt.ly/GQ1BNDu

Із сайту Управління Державної слуюби якості освіти