Звіти Любешівської дитячої музичної школи

Звіт про роботу Любешівської дитячої музичної школи за 2021 рік

Протягом  2021навчального року у музичній школі навчався  151 учень (з них 63 дитини – пільгових категорій громадян), з яких:

• фортепіанний відділ – 34 учні;
  • відділ народних та ударно-духових інструментах – 106 учнів;
  • клас скрипки – 11 учнів.

Також працювало два класи:

- село Залізниця – 20 учнів;

- село Седлище – 22 учні.

Штатна чисельність працівників складла 19,75 штатних одиниць. Вакантні посади відсутні. Сформовано викладацький колектив, в якому працювало 15 викладачів. З них 6 - мають вищу освіту, 9 - базову вищу.

Контингент учнів по класах сформований з урахуванням їх бажань. Діти могли навчатись грі на таких музичних інструментах: фортепіано, баян, гітара, бандура, скрипка, ударні інструменти (ксилофон, барабан), духові інструменти. Учні розвивали свої творчі здібності не тільки в класах по спеціальності, а і на уроках хору, сольфеджіо, музичної літератури та у творчих колективах.

Відповідно до плану роботи музичної школи були проведені такі заходи:

- тематична година до європейського дня мов «Буду я навчатись мови золотої».

- міжнародний день музики. Концерт учнів та викладачів у с.Судче.

- всесвітній день вчителя. Музичний ринг «Ігри, конкурси».

- тематична вікторина з нагоди святкування Дня українського козацтва «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків».

- вечір пам’яті «210 років від дня народження Ференса Ліста».

- день пам’яті жертв голодомору в Україні «1932-1933р.р.».

- концерт до Дня Святого Миколая.

- виступи учнів та викладачів муз.школи на новорічно-різдвяному фестивалі «Різдвяні піснеспіви».

- концерт «Юний  віртуоз»

- участь у благодійному концерті селища.

В школі успішно працює ряд творчих колективів:

- хор старших класів;

- ансамбль баяністів;

- ансамбль бандуристів;

- ансамбль гітаристів;

- ансамбль духових інструментів;

- ансамбль скрипалів;

- джаз-бенд.

На громадських засадах створені колективи викладачів:

- інструментальний ансамбль;

- ансамбль народних інструментів;

- вокальне тріо.

У 2021 році Любешівську дитячу музичну школу відвідували діти із таких сіл Любешівської селищної ради: Проходи, Судче, В’язівне,  Любешівська Воля, Підкормілля, Великий Курінь,  Зарудчі,  Бихів,  Лобна, Залаззя, Дольськ. Свідоцтво про закінчення Любешівської дитячої музичної школи отримали 14 вихованців.

Фінансування установи 100% проводиться з місцевого бюджету, які у  2021році становили 2 711 545,78 грн.  Основну частину видатків  становла заробітна плата  з нарахуваннями (2 479 263,84 грн.) та енергоносії  (109 422,54 грн.), утримання закладу (65 806,40 грн.).Частину коштів було спрямовано на придбання баяна (37 932,00грн.) та електрофортепіано (19 121 ,00 грн.).

Платних послуг заклад не надає.