Звіт за 2021 рік

Звіт про роботу сектору за 2021 рік

На реалізацію Програми соціального захисту населення Любешівської селищної ради у 2021 було використано 275 644,17грн. В рамках заходів програми профінансовано заходи з нагоди свят, пам’ятних дат, матеріальні допомоги, одноразові допомоги, допомоги на поховання, підтримка громадської організації УТОС та інше.

За «Програмою підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих, ветеранів Великої Вітчизняної війни та воїнів-афганців Любешівської селищної ради на 2021 – 2025 роки» використано 216 121 грн. на придбання стоматологічних матеріалів, зубопротезування та відпуск лікарських препаратів по пільгових рецептах.

Працівники сектору регулярно проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо підготовки документів на отримання нагороди «Матір-героїня». У  2021 році до такої нагороди було представлено 26 жінок.

Упродовж року було складено акти обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей для призначення (поновлення) державної соціальної допомоги, субсидії на території селища Любешів, сіл Рудка та Заріка. Працівниками сектору було обстежено та складено 140 актів.

Протягом 2021 року було відшкодовано витрати за придбані лікарські засоби за пільговими рецептами для 1099-ти осіб на суму загальну 1 616 360,00 грн. та за надані послуги по безкоштовному зубопротезуванні для 68 осіб на суму понад 273 тисячі гривень громадянам, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які проживають на території Любешівської селищної ради.

Окрім того у селищній раді продовжується реалізація державної політики щодо придбання житла для  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку селищної ради. Відтак протягом 2-х останніх років було придбано 6 житлових приміщень для цієї категорії дітей за рахунок коштів державної субвенції.

На забезпечення технічними засобами реабілітації прийнято 40 заяв від осіб з інвалідністю з необхідними документами.

На реалізацію  «Програми соціального захисту населення Любешівської селищної ради на 2021-2025 роки»  у 2021 було використано 275 644,17грн. З них на заходи: до Міжнародного дня осіб з інвалідністю; до Дня людей похилого віку; до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав; надання щомісячної матеріальної допомоги родинам, які втратили синів в Афганістані та у зоні антитерористичної операції; відзначення річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня партизанської слави, Міжнародного дня ветерана, Дня захисника України, Дня пам’яті жертв голодоморів; надання матеріальної допомоги мобілізованим військовослужбовцям (жителям Любешівської селищної ради), які зазнали ушкодження (поранень, контузії, каліцтва); проведення заходів до річниці Чорнобильської катастрофи та Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС; надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян; надання матеріальної допомоги в сумі 3 000,00 грн особам, що здійснили поховання осіб, які на момент смерті не мали близьких родичів; проведення свята до Дня захисту дітей; до Дня Cв. Миколая, до ювілейної дати (100 років); часткове відшкодування вартості медичних життєвонеобхідних препаратів хворому, який переніс трансплантацію органів та тканин; забезпечення соціальними послугами громадян за місцем проживання, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю; підтримка громадської організації УТОС.